Pomoc » Jestem zainteresowany kursem angielskiego » Czy kurs obejmuje konwersacje (lekcje z lektorem) na żywo?

Czy kurs obejmuje konwersacje (lekcje z lektorem) na żywo?

 

Tak, przy zakupie kursu po standardowych cenach cennikowych dostępnych na stronie www.unitedteachers.pl oraz www.angielskimetodabezposrednia.pl kurs obejmuje 10 grupowych konwersacji (lekcji z lektorem) na żywo przez internet (czyli nie ma znaczenia, gdzie obecnie przebywasz) oraz ponad 1500 godzin nauki na gotowym kursie e-learningowym do samodzielnej nauki na multimedialnej platformie.

Nie, przy zakupie kursu po cenie promocyjnej poniżej 500 PLN pakiet 10 grupowych konwersacji (lekcji z lektorem) na żywo przez Internet jest dodatkowo płatny i kosztuje 260 PLN (lekcje 50 min) oraz 290 PLN w przypadku konwersacji indywidualnych (lekcje 25 min).

Pakiet 10 konwersacji grupowych (10 lekcji po 50 minut realizowanych najczęściej w formule 2 razy w tygodniu po 1 godz.) należy zrealizować w trakcie jednego, wybranego miesiąca kalendarzowego w trakcie trwania kursu e-learningowego lub pięciu następujących po sobie tygodni.

Natomiast lekcje i ćwiczenia kursu e-learningowego można zrealizować w dowolnej ilości i w dowolnym zakresie przez cały okres trwania kursu, na jaki został wykupiony dostęp do kursu, czyli na przykład przez 6 miesięcy.

Dodatkowo, w każdej chwili można dokupić dodatkowe konwersacje na żywo z lektorem, grupowe lub indywidualne, na kolejne miesiące nauki, zgodnie z cennikiem na stronie www.unitedteachers.pl oraz www.angielskimetodabezposrednia.pl.

Wtedy regularnie uczestniczysz w zajęciach on-line na żywo z lektorem, zgodnie z grafikiem swojej grupy, przez cały okres trwania Twojego kursu e-learningowego, a nawet po jego zakończeniu.