e-learning

E-learningowy intensywny kurs typu konwersacyjnego

E-learning = samodzielna nauka na gotowym kursie na platformie

Jako kursant naszej szkoły będziesz korzystać z wyjątkowego kursu e-learningowego, który zabierze Cię w podróż po czterech anglojęzycznych krajach. W ten niecodzienny sposób poznasz jednocześnie akcent brytyjski, amerykański, kanadyjski i australijski, jak również elementy kultury danych krajów.

Jak wygląda kurs e-learningowy?

Kurs e-learningowy pozwala każdemu uczestnikowi samodzielnie uczyć się, powtarzać, testować i utrwalać poznany wcześniej materiał. Kurs jest kierowany szczególnie do osób, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na regularne zajęcia z lektorem. Został on wyposażony w niezliczoną ilość dialogów nagranych w różnych akcentach języka oraz ciekawe elementy testujące.

Sam możesz na bieżąco, w dowolnym momencie, monitorować i sprawdzać swoje postępy oraz poziom opanowania materiału, generując sobie swoje indywidualne raporty w swoim indywidualnym profilu słuchacza. Po przerobieniu i zaliczeniu materiału całego kursu, otrzymasz na zakończenie szczegółowy raport z poczynionych postępów, jak również oficjalny certyfikat wystawiony przez United Teachers Language Training Center.
Etapy i schemat nauki
wypełniasz test poziomujący,
aktywnie uczysz się na kursie,
zaliczasz testy cząstkowe,
zdajesz egzamin końcowy,
otrzymujesz międzynarodowy certyfikat,
… lub zwrot pieniędzy!

[zakładki ?]