o szkole

Szkoła United Teachers Language Training Center to Międzynarodowe Centrum Egzaminacyjne z ramienia ETS Global, największej na świecie organizacji testującej przeprowadzającej niezależne obiektywne i najbardziej popularne egzaminy językowe na świecie, takie jak TOEFL, TOEIC, TFI, WiDaF. Dlatego jako nasz uczeń otrzymujesz dostęp do najwyższych standardów w nauczaniu języków obcych. Dowiedz się więcej o certyfikatach...

Za pośrednictwem naszej szkoły możesz przygotować się do zdania i zapisać się na egzaminy TOEFL, TELC, FCE, CAE, CPE i wiele innych.

Podejmując naukę na naszym kursie, zyskujesz również PODWÓJNĄ GWARANCJĘ: gwarancję satysfakcji i gwarancję skuteczności (a w przypadku jej braku zwrot pieniędzy). O szczegółach i warunkach gwarancji możesz dowiedzieć się więcej czytając Regulamin kursów.

Więcej informacji o szkole możesz znaleźć na naszej stronie www.unitedteachers.pl.