Z przyjemnością mogę polecić kurs z firmy United Teachers LTC. Kurs obejmuje obszary: speaking, listening, writing. Absorbuje większość zmysłów, dzięki czemu nauka jest bardziej skuteczna. Kolorowe zdjęcia – dzięki czemu szybciej kojarzymy, nagrania – dzięki czemu możemy się osłuchać i skorygować wyuczone wcześniej błędy, testy – ćwiczymy pisownie i gramatykę. Do każdej lekcji zawsze mogę wrócić.

Oszczędzam czas, nie muszę nigdzie dojeżdżać. Kurs dostosowałam do swojego życia, a nie jak to bywało odwrotnie. Korzystam z kursu w wymiarze, jaki potrzebuję, a nie jaki mi narzucano. Oszczędzam również pieniądze. Kurs kosztuje mniej niż niejedna książka, nie wspominając o kursach na żywo. Kurs wciąga jak gra komputerowa, dzięki czemu nauka nie jest przymusem a przyjemnością.

Osoby, które pracują w United Teachers LTC, są sympatycznie i nawet, gdy jest problem, nie zostawiają klienta z nim, a starają się go rozwiązać. Tak było w moim przypadku. Szczerze mówiąc ,nawet gdybym chciała się do czegoś przyczepić, to w poszukiwaniu minusów nic nie znalazłam.

Polecam!

Agnieszka Winograd
Specjalista ds. Controlingu

Jestem zadowolona z zajęć z języka angielskiego prowadzonych online w Państwa szkole. Co prawda do tej pory udało mi się przerobić  pierwszy rozdział, ale już mogę wystawić pozytywną opinię.

Zajęcia skonstruowane są w taki sposób, że nauka nie sprawia problemów i łatwo można ją przyswoić.

Strona szkoły jest bardzo przejrzysta i czytelna w szybki sposób można przemieszczać się między rozdziałami, korzystać ze słownika i wielu innych funkcji.

Mariola Goć

Jestem bardzo zadowolona z propozycji ćwiczeń i tematyki lekcji. Ciekawy sposób są zaprezentowane testy sprawdzające, odpowiednio dobrane do przerobionego materiału. Szkoda, że mam tak mało czasu na tego typu zajęcia, ale jestem z tego zadowolona i chętnie polecam znajomym Państwa ofertę.

Edyta Szafrańska

Jestem bardzo zadowolona z Państwa kursu. Wiedzę można bardzo szybko przyswoić, materiał różnorodny i bardzo ciekawy. Podoba mi się sposób przedstawiania poszczególnych lekcji.

Katarzyna Isztok

Generalnie sposób realizacji kursu mi się podoba, podoba mi się sposób, w jaki prowadzone są lekcje i całe działy oraz przede wszystkim to, że odpowiedzi na pytania można odtworzyć i posłuchać oraz to, że całe lekcje można ściągnąć w formie pliku muzycznego i odtwarzać podczas nauki. Podoba mi się również to, że rzeczy, które pojawiają się na jednym etapie kursu są później wplatane w dalsze części, co pozwala na powtórkę i spaja całość. Generalnie kurs uważam za przydatny i oceniam pozytywnie.

Monika Dowżycka

Jestem bardzo zadowolona. Z angielskim od szkoły nie miałam do czynienia prawie w ogóle. Teraz przypominam sobie gramatykę. Formuła kursu sprawia, że mówienie po angielsku przychodzi naturalnie - nigdy nie lubiłam mówić w tym języku.

Agnieszka Poremba

Kurs bardzo mi się podoba. Każde zdanie powtarzam na głos, dzięki czemu poprawiają się moje umiejętności komunikacyjne. Ciekawe są testy z listening i reading. Uważam, że kurs jest na bardzo wysokim poziomie. Do tego bardzo bogata szata graficzna zaciekawia i ułatwia uczenie się.

Magdalena Babska

Jak na razie jestem zadowolona z Państwa kursu języka angielskiego.

Bożena K.

Bardzo mi się podoba, ale niestety mam mało czasu i boje się, że w ciągu 6 miesięcy nie zdążę wszystkiego odrobić, tak dużo jest na kursie materiału.

Tatsiana Kastsiukevich

Kurs ogólnie mi się podobał, choć kosztował mnie dużo wysiłku na końcu, żeby go skończyć w terminie. Obrazki są ciekawe i pomagają wyobrazić sobie znaczenie słowa. Podobało mi się, że użycie danego słowa pokazane było w różnych kontekstach, w których można je zastosować. Cieszę się, że można było zostawić sobie te nagrania, bo mam zamiar słuchać je w przyszłości, ucząc się słownictwa, które spisałam. Tu miałabym uwagę - byłoby o wiele łatwiej, gdybym mogła to sobie skopiować, albo była jakaś wersja do druku (jeśli nie całe zdania to przynajmniej te słówka w ramkach) - gramatykę też.

Dziękuję bardzo za certyfikat, który dostałam i z którego się cieszę. Zastanawiam się tylko dlaczego tekst nie jest na nim wyjustowany.

Jeśli chodzi o komunikację i pomoc przy kursie to jestem bardzo zadowolona i chciałam podziękować Pani Żanecie, że tak fajnie ze mną korespondowała i szybko odpowiadała na moje maile. Podobało mi się również, że w testach podane były odpowiedzi po sprawdzeniu i że można je było poprawić.

I miałabym jeszcze jedną uwagę, co do tego jak się rozpoczyna kurs. W regulaminie, albo w jakimś mailu od Państwa powinno być napisane jak skorzystać z tej platformy bez pytania się o to przez nas użytkowników. Przez ileś czasu nie wiedziałam, że tam są te lekcje z tekstem, testami, itd., bo znalazłam najpierw tylko te nagrania audio i myślałam, że to wszystko. Czułam się rozczarowana, bo w opisie kursu czytałam co innego. Dobrze, że napisałam do Państwa i krok po kroku zostało mi napisane w mailu jak mam wejść w te lekcje, aby móc w pełni korzystać z całego kursu. Może tylko ja miałam taki problem - nie wiem, ale mi wydaje się to ważne. I w regulaminie mogłoby jasno pisać, że te nagrania można sobie zostawić po kursie. Czytałam pod tym kontem specjalnie regulamin i nie do końca byłam pewna.

Jestem zadowolona, że udało mi się uzyskać Państwa certyfikat i bardzo dziękuję za współpracę.

Marta Krauze

Witam. Napisze parę zdań, bo z oferty jestem raczej zadowolona (czasem nie działa u mnie na platformie część egzamin z przesuwaniem pola....) lekcje są OK, choć szału nie ma, ale za to bardzo przystępnie opisana jest gramatyka, właściwie pewnie wszystko jest do zaakceptowania, tylko mój brak czasu nie pozwala mi na efektywniejsze korzystanie z oferty... a nie podoba mi się nierówny podział lekcji (różna ilość stron poszczególnych lekcji).

Ismena Czech

Z przyjemnością przekazuje Państwu moją opinię o kursie, o którą Państwo się zwróciliście.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Jego forma i treść spełniają moje oczekiwania Przyznaję, że długo szukałam takiego kursu.

Mam jednak kilka uwag, które rzutują na stronę techniczną niniejszego kursu: po pierwsze, jak już informowałam problem z ucinaniem u mnie na komputerze stron (który już umiem rozwiązać), po wtóre wymowa lektora męskiego jest wysoce nieczytelna dla osoby początkującej, a nawet znającej  język (co testowałam by wykluczyć własną niedoskonałość). Moim zdaniem lektor mówi za szybko i dość niewyraźnie, jak na lekcję dla osoby raczej początkującej.

Na pochwałę zasługuje część gramatyczna – prosta, zrozumiała, potwierdzana licznymi ćwiczeniami.

Kurs uzupełniłabym podaniem tekstu słuchanego celem samooceny zrozumienia (pomimo automatycznego sprawdzenia wyników przez platformę po udzieleniu odpowiedzi na postawione do słuchanego tekstu pytania).

Korzystając z okazji chcę złożyć podziękowanie Pani Monice za pomoc i propozycje, które mogą rozwiązać zaistniały problem. Myślę, ze wkrótce kurs zostanie rozszerzony o dalsze poziomy (bardzo zaawansowane), czego bym sobie i Państwu życzyła.

Z wyrazami szacunku,

Anna Humbla

Przetestowałam usługę i to nie to, czego szukam. Materiał kursowy jest ciekawy i istotny do pogłębiania, ale sposób jego przedstawienia jest nieadekwatny dla moich potrzeb. Każda lekcja zaczyna się tak samo...

Chróst Izabela

To bardzo dobra forma nauki języka. Bardzo szybko zorientowałam się, o co chodzi w języku angielskim. Wcześniej nie uczyłam się tego języka. Z Wami to proste i przyjemne.

Bardzo chciałabym mieć dostęp do lekcji bez ograniczeń, również po zakończeniu kursu i dlatego pytam, czy jest możliwość nabycia (np. na MP3) tego kursu. Często podróżuję, a ponieważ sama nie prowadzę, to ten czas mogłabym wykorzystywać na naukę i ćwiczenia. Dla osoby, która nie należy do systematycznych, to wielkie udogodnienie.

Łączę słoneczne i wiosenne pozdrowienia,

Barbara Żółtak

Jestem zadowolona z kursu zakupionego w Szkole United Teachers. Bardzo podoba mi się duża liczba nagrań z różnym akcentem. Kurs jest prosty w obsłudze, zagadnienia gramatyczne są przedstawione w bardzo przystępny i łatwy do przyswojenia sposób. Mogę uczyć się języka w każdej chwili. Gorąco polecam e-learningowy kurs nauki języka angielskiego!

Natalia Chojnacka

Na razie opinia jest jak najbardziej pozytywna z uwagi na uwzględnienie moich indywidualnych potrzeb.

Marek Milewski

Z powodów rodzinnych i organizacyjnych nie mogłem w pełni skorzystać z kursu.

Praktycznie musiałem zakończyć na trzeciej lekcji. Sam układ i zawartość poznanych lekcji bardzo mi się podobała. Miałem jedynie kłopoty z pisaniem (ćwiczenia). Obecnie sytuacja się unormowała, ale czas trwania kursu niestety minął :(

Andrzej Sobański